Ogromne sukcesy sportowe naszych uczniów!

W Urzędzie Miasta Zakopane odbyła się gala wręczenia nagród za sportową rywalizację szkół z Powiatu Tatrzańskiego w roku szkolnym 2017/2018. Wzięli w niej udział przedstawiciele nagrodzonych placówek. Puchary i statuetki wręczali wiceburmistrz Agnieszka Nowak-Gąsienica, starosta tatrzański Piotr Bąk, przewodniczący Rady Miasta Zakopane Jan Gluc oraz wicestarosta Jerzy Zacharko.

W tym roku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 im. Janusza Korczaka odnieśli duże sukcesy sportowe. W klasyfikacji klas VII i gimnazjalnych uczniowie wygrali klasyfikację drużynową w całym  powiecie tatrzańskim i zajęli I miejsce. Również w klasyfikacji uczniów klas I-VI nasi uczniowie zajęli miejsce na podium, zajmując III miejsce. Te sukcesy możliwe były dzięki dużemu zaangażowaniu uczniów i pomocy rodziców oraz pracy naszych nauczycieli wychowania fizycznego. Dziękujemy i gratulujemy!!!