Spotkania z Rodzicami - komunikat dyrektora

Rodzice i opiekunowie uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 im. Janusza Korczaka w Zakopanem!!!

W drugim tygodniu nowego roku szkolnego odbędą się ważne spotkania z rodzicami.

W środę 12 września 2018 r. o godz. 16.30 odbędzie się spotkanie z dyrektorem szkoły, a następnie z wychowawcami klas I-V w budynku ul. Chramcówki 27.

W czwartek 13 września 2018 r. o godz. 16.30 odbędzie się spotkanie z dyrektorem szkoły, a następnie z wychowawcami klas VI, VII, VIII i III gimnazjalnych w budynku ul. Nowotarska 42.

Celem spotkań z rodzicami będzie omówienie ważnych tematów: konsultacje w/s zajęć dodatkowych, przedstawienie Programu Wychowawczego-Profilaktycznego oraz spraw organizacyjnych, w tym wybór przedstawicieli rodziców do Rady Rodziców, a także przedstawienie planów wychowawczych przez wychowawców.

Ze względu na ważność spraw bardzo proszę o niezawodne przybycie.