Rozpoczęliśmy rok szkolny 2018/2019

Wakacje minęły szybko i mamy nadzieję, radośnie. Dziś pełni zapału wróciliśmy do szkoły. O godz. 9 w kościele Miłosierdzia Bożego na Chramcówkach rozpoczęliśmy mszą sw. rok szkolny. Oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego nastąpiło w Hali Sportowej przy ul. Nowotarskiej o godz. 10. Jak to bywa w zwyczaju, na sali gimnastycznej zebrała się młodzież, nauczyciele, wychowcy, przedstawiciele UM Zakopane w osobie pana Grzegorza Cisło, pracownicy szkoły oraz zawsze mile widziani rodzice. Pan dyrektor Piotr Kopeć przywitał wszystkich zebranych, poprosił o wprowadzenie Pocztu Sztandarowego i rozpoczął uroczystość odśpiewaniem hymnu narodowego.

Następnie uczniowie klas szóstych pożegnali wakacje i w krótkim programie artystycznym podpowiedzieli jak zdobyć serca nauczycieli oraz uznanie w oczach kolegów. Muzycznym dodatkiem były pięknie wyśpiewane piosenki wykonane przez uczennice klas 7. Był czas życzeń wyrażony przez zaproszonych gości oraz pana dyrektora. Poznaliśmy też nowych pracownikó szkoły.

Po części oficjalnej uczniowie udali się z wychowcami  do klas.