Platforma TEAMS do nauki zdalnej i on-line. - KOMUNIKAT-INSTRUKCJA

Dyrekcja SP5 w Zakopanem w trosce o naukę w dobie Pandemii Covid-19 wprowadza jednolitą platformę TEAMS do nauki zdalnej i on-line. Koordynatorem platformy jest Jolanta Zaryczańska.

Bardzo proszę o zalogowanie dzieci loginem i hasłem tymczasowym podanym przez wychowawcę oraz nadanie hasła stałego, którym będzie logować się uczeń.

Mirosław Spera
Kroki logowania:

- W przeglądarce (Google, Explorer, Firefox, Opera, ...) wpisujemy: office.com

- Wybieramy: Logowanie do usługi Office 365

- Klikamy czerwony prostoką: Zaloguj się

- W okienku adres e-mail, ... wpisujemy nazwę użytkownika podany przez wychowawcę i klikamy: Dalej

- Wpisujemy kod tymczasowy podany przez wychowawcę (8 znaków: liter i liczb) i klikamy: Dalej

- Zostaniemy poproszeni o zaktualizowanie hasła. Będzie to hasło, którym będą posługiwały się dzieci przy logowaniu do platformy TEAMS

- Następny krok: Pomóż nam chronić Twoje konto. Klikamy Dalej

ŚCIĄGAMY NA TELEFON aplikację Authenticator

- Dodatkowa weryfikacja zabezpieczeń

Klikamy: Aplikacja mobilna następnie wybieramy: Użyj kodu weryfikacyjnego

- Skonfiguruj aplikację Microsoft Authenticator klikając: Skonfiguruj

Przygotuj telefon z zainstalowaną aplikacją Authenticator i postępuj zgodnie z instrukcją.

GOTOWE!!!