Spotkanie przedświąteczne w naszej szkole

Dzisiaj (20.12.2019) na hali sportowej w budynku przy ul. Nowotarskiej cała społeczność naszej szkoły zebrała się, aby spotkać się w ten przedświąteczny czas. Samorząd Uczniowski złożył wszystkim życzenia. Jednak najważniejszym punktem spotkania był spektakl bożonarodzeniowy przygotowany przez uczniów klas starszych naszej szkoły pod zacnym przewodnictwem ks. Wojciecha Zahradnika, ks. Piotra Burtana i p. Anny Sęk. Wspaniałe przedstawienie ukazujące konflikt nieba i piekła przybliżyło nas do świąt, które już za parę dni. Dziękujemy opiekunom i młodym aktorom za wspaniałą pracę! Po jasełkach p. Anna Stawarz wręczyła nagrody za przeprowadzone wcześniej konkursy artystyczne, a na koniec pan dyr. Mirosław Spera złożył wszystkim życzenia. Całość imprezy poprzedziły wigilie klasowe, a po przedstawieniu uczniowie udali się do klas na lekcje wg planu. Do zobaczenia w przyszłym roku.

Autor: Anna Sokołowska