„Dobrze Cię widzieć” w Szkole Podstawowej nr 5!

W dniu 16 października w Szkole Podstawowej nr 5 im. Janusza Korczaka w Zakopanem odbyło się ważne wydarzenie: kampania bezpieczna droga - „Dobrze Cię widzieć”.
Spotkanie poprowadził dyrektor szkoły Piotr Kopeć, który przywitał wszystkich słowami: - „Dobrze Was widzieć” i nawiązał do ogólnopolskiej akcji w celu zwiększenia widoczności pieszych w rejonie dróg.

Do naszej szkoły przyjechali przedstawiciele Fundacji Narodowego Dnia Życia, którzy wraz z Panią aspirant Agnieszką Szopińską z Powiatowej Komendy Policji oraz Panem Grzegorzem Worwą - komendantem Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zakopanem przeprowadzili dla uczniów szkolenie w zakresie bezpiecznego poruszania się z wyposażeniem odblaskowym. Nasi uczniowie bardzo aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, a na zakończenie wszyscy otrzymali kamizelki odblaskowe.

Dziękujemy za działanie na rzecz zwiększenia bezpieczeństwa naszych uczniów, zwłaszcza teraz, gdy zbliżają się długie wieczory i coraz mniejsza widoczność na polu, a uczniów prosimy o używanie odblasków!