Uczniowie i Rodzice Szkoły Podstawowej nr 5 im. Janusza Korczaka w Zakopanem!!!

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 w Szkole Podstawowej nr 5 im. Janusza Korczaka nastąpi w poniedziałek 3 września 2018 r.:

- o godz. 9.00 w kościele parafialnym Miłosierdzia Bożego będzie odprawiona msza św. w intencji naszych uczniów, rodziców i nauczycieli;

- po mszy świętej przejdziemy hali sportowej obok kościoła, gdzie o godz. 10.00 rozpoczniemy uroczystą akademię szkolną;

- po akademii uczniowie klas I-V przejdą wraz z rodzicami i wychowawcami do budynku ul. Chramcówki 27, a uczniowie klas VI-VIII i III gimnazjalnych do budynku szkoły – ul. Nowotarska 42. Tam nastąpią spotkania z wychowawcami.

Bardzo proszę uczniów o odpowiedni strój i przypominam, że wg Statutu naszej szkoły  strojem galowym dla chłopców jest biała koszula i czarne bądź granatowe spodnie, a dla dziewczyn jest to biała bluzka i czarne lub granatowe spodnie, spódnica albo sukienka.

Serdecznie zapraszam do udziału w uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego!!! Zaczynamy nową przygodę i oczywiście obowiązki w szkole!!!