Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2016/2017!

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 w Szkole Podstawowej nr 5 im. Janusza Korczaka nastąpi w czwartek 1 września 2016 r.:

o godz. 10.00 w kościele parafialnym Miłosierdzia Bożego będzie odprawiona msza św. w intencji naszych uczniów, rodziców  i nauczycieli;

- po mszy świętej przejdziemy do szkoły, gdzie o godz. 11.00 w sali gimnastycznej rozpoczniemy uroczystą akademię szkolną;

- po akademii uczniowie spotkają się z wychowawcami w salach lekcyjnych.

Bardzo prosimy uczniów o odpowiedni strój i przypominamy, że wg Statutu naszej szkoły  strojem odświętnym  jest biało-czarny lub biało-granatowy elegancki ubiór, który obowiązuje podczas uroczystości szkolnych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego!!! Zaczynamy nową przygodę i oczywiście obowiązki w szkole!!!