Wyniki konkursu plastycznego „POLSKA – MOJA OJCZYZNA”

W klasach I-III odbył się szkolny konkurs plastyczny „Polska – Moja Ojczyzna” zorganizowany przez p. Renatę Król, p. Martę Kruczek oraz p. Karinę Łukaszczyk.  Prace konkursowe oceniane były w trzech kategoriach wiekowych:   klasy I, II i III.

Celem konkursu było kształtowanie postaw w duchu patriotyzmu i jedności, promowanie twórczości plastycznej, pobudzanie wyobraźni oraz inwencji twórczej.

Wpłynęło do nas mnóstwo przepięknych prac, wykonanych różnymi technikami. Przy ich ocenie komisja konkursowa brała pod uwagę przede wszystkim zgodność z tematem, estetykę wykonania oraz oryginalność w doborze techniki plastycznej.

Wyniki konkursu:

KLASY I:

I miejsce: Aleksander Huzior kl. 1b

II miejsce: Wiktoria Walkosz kl. 1a

III miejsce: Kornelia Podolska kl. 1a i Antoni Hyła 1b

Wyróżnienie: Wojciech Dworak-Wałęga 1c, Adrian Kożuch kl. 1b, Adam Stoch kl. 1b,  Weronika Kocot kl. 1b

KLASY II:

I miejsce: Hanna Staszel - Polankowa 2c

II miejsce: Barbara Skuza 2c

III miejsce: Kamil Gąsienica – Kotelnicki 2c

Wyróżnienie: Maja Skupień 2c, Milena Krzyżanowska 2c

KLASY III:

I miejsce: Maria Walkosz kl. 3c

II miejsce: Maksymilian Buksa kl. 3b

III miejsce: Zofia Lalik kl. 3a

Wyróżnienie: Izabella Kula kl. 3a, Hubert Gąsienica – Bryjak kl. 3c, Maja Łukaszek kl. 3c

GRATULUJEMY !!!

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie. Wszystkie prace są niezwykle ciekawe i oryginalne.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Autor: Marta Kruczek