Tak świętowaliśmy Dzień Nauczyciela 2021

Po święcie czytania nadszedł czas na celebrowanie Święta Edukacji Narodowej. Na naszej stronie pojawił się film dla nauczycieli, zrealizowany przez klase 5c, pod czujnym okiem pani mgr Moniki Szyndler, po korytarzach szkoły krążyły grupy młodzieży ( przedstawicieli różnych klas i Samorządu ) z mufinami, karteczkami, laurkami i życzeniami. W hali sportowej chór szkolny prezentował nowy repertuar przygotowany na tę wyjątkową uroczystość. Pandemiczny czas spowodował, że dla bezpieczeństwa uczniowie zostali podzieleni na 4 grupy by móc uczestniczyć w koncercie dedykowanym wszystkim pracownikom szkoły.

W godzinach wieczornych grono nauczycielskie, emerytowani nauczyciele i pracownicy obsługi i administracji spotkali się na uroczystej kolacji w jednej z zakopiańskich karczm. Wieczór był bardzo miły i pełen niespodzianek. Bardzo cieszył fakt, że na uroczystość przybyło bardzo dużo czynnych i emerytowanych pracowników. " Ich troje" czyli dwie panie dyrektor i jeden pan dyrektor powitali wszystkich, wręczyli nagrody, podziękowali za wspólny wysiłek, zaangażowanie  w pracę. Niespodzanką była muzyka na żywo w wykonaniu duetu Sokołowska&Tylka.  Kolejną niespodzianką była FOTOBUDKA, w której wszyscy goście mogli wykonać zabawne zdjęcia z logo szkoły.

Dziękujemy dyrekcji za tak miłą integrację.

Autor: AP