Informacje dotyczące 14 i 15 października

INFORMACJE DLA RODZICÓW

14 października 2021 r. (czwartek) – Dzień Edukacji Narodowej jest dniem wolnym od typowych zajęć dydaktycznych. Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze będą odbywały się zgodnie z planem czwartkowym, ale będą to zajęcia mające charakter zabawy i integracji. W klasach 4-8 włączamy się w akcję „Przerwa na czytanie” . Tego dnia zajęcia będą trwały krócej: klasy 1-3 kończą
o godzinie 11.15, a klasy 4-8 kończą o 12.20. Po zajęciach uczniowie udają się do domów lub pozostają w świetlicy (ci zapisani do świetlicy). Świetlice są czynne od 7.00 do 16.00.

15 października 2021 r. (piątek) – dzień wolny od zajęć (zgodnie z harmonogramem dni wolnych). Uczniowie otrzymali do wypełnienia przez rodziców odpowiednie deklaracje ewentualnego udziału w zajęciach świetlicowych. Świetlice czynne w obu budynkach od 7.00 do 16.00. Na deklaracjach rodzice klas 1-3 zaznaczają, czy dziecko będzie jadło obiad tego dnia. Termin składania deklaracji: wtorek, 12 października 2021 r. DLA UCZNIÓW Z KLAS 4-8 NIE BĘDZIE OBIADÓW, BO ILOŚĆ UCZNIÓW JEST SPORADYCZNA.

Tego dnia zadeklarowani uczniowie biorą udział w zaplanowanych zajęciach z robotyki. Przychodzą do szkoły na konkretną godzinę i udają się w konkretne miejsce zajęć (jeżeli biorą udział w zajęciach świetlicowych, opuszczają świetlicę i idą na zajęcia).

Dla przypomnienia: tego dnia w auli zajęcia z robotyki będą w godzinach 13.30-15.00 (budynek przy Nowotarskiej) dla uczniów z klas 4-6; a w budynku przy Chramcówkach zajęcia od 11.40 do 13.10 mają klasy: 1a, 1b (w sali nr 3) i klasy 1c, 2b, 2c (w sali nr 4). Wszystkie informacje szczegółowe
o zajęciach z robotyki znajdują się na szkolnej stronie internetowej i w ogłoszeniach w Librusie.

Jeżeli będą Państwo mieli pytania, proszę kontaktować się z wychowawcami klas. A. Sokołowska

Autor: Anna Sokołowska