Komunikat dyrektora Powrót klas 1-3 do szkoły od 26 kwietnia 2021

Szanowni Państwo,
w związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki zmieniającym  Rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 mającym  wejść z dniem 26 kwietnia 2021 r. informujemy o prowadzeniu zajęć w klasach edukacji wczesnoszkolnej według następującego podziału:

• w dniach 26-29.04.21r.  uczniowie klasy 1a, 1c, 2a, 3a uczą się w szkole.
  • Uczniowie klasy 1b, 2b, 2c, 3b  w tych dniach uczą się zdalnie,
  • w dniach 04.05-07.05.21r.   uczniowie klasy 1b, 2b, 2c, 3b uczą się w szkole.
  • Uczniowie klasy 1a, 1c, 2a, 3b w tych dniach uczą się zdalnie.

Uczniowie w czasie przerw pozostają  na swoich korytarzach, pod opieką nauczyciela.

Świetlica szkolna działa jak podczas nauczania stacjonarnego, mogą z niej korzystać zapisani uczniowie, którzy mają zajęcia w szkole.

Uczniowie, których rodzice są zatrudnieni w oświacie lub w służbach zwalczających  Covid-19, chodzą do szkoły na dotychczasowych warunkach.

Piątek 30.04.2021 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

W szkole nadal obowiązują zasady związane z zapewnieniem bezpieczeństwa w związku
z zagrożeniem epidemicznym ( załącznik nr 1). Przypominamy o obowiązku  posiadania przez ucznia maseczki, w celu zakrycia ust i nosa na trenie szkoły.

Opłata obiadów za miesiąc marzec, przechodzi na kwiecień. Prosimy, by płacić za obiady tylko przelewem, na dwa dni przed skorzystaniem przez ucznia z posiłku.

W razie wątpliwości lub pytań związanych z nauczaniem hybrydowym, proszę zwracać się do wychowawcy klasy.

UCZNIOWIE KLAS 4-8 OD 26 KWIETNIA KONTYNUUJĄ NAUKĘ ZDALNĄ ZGODNIE
Z OBOWIĄZUJĄCYMI ZASADAMI (DO ODWOŁANIA).

Autor: Anna Sokołowska /AP