Stołówka w budynku Chramcówki 27 działa bez zmian

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 im. Janusza  Korczaka informuje, że mimo akcji strajkowej nauczycieli stołówka w budynku Chramcówki 27 pracuje bez zmian. Jednak pojawiają się sytuacje, gdy mimo organizowania zajęć opiekuńczych i tematycznych uczniowie nie przychodzą do szkoły i obiady nie są wykorzystane.

Dlatego począwszy od dnia 11 kwietnia 2019 r. obiady będą zamawiane dla dzieci w ilości obecnych w szkole i uczestniczących w zajęciach. Nasi pracownicy upewnią się także telefonicznie, czy są również sytuacje, gdy uczeń przychodzi do szkoły tylko na obiad.

W sytuacji, gdy rodzice nie posyłają dzieci do szkoły możliwe jest odpisanie obiadu i obiady będą wydane do końca miesiąca po przerwie świątecznej lub nawet w maju. Prosimy jednak o informacje do godz. 9.00 każdego dnia pracy szkoły.

Przepraszamy za problemy, ale jednocześnie zachęcamy dzieci do udziału w zajęciach i korzystania ze stołówki.