Informacja dyrektora do Rodziców i opiekunów prawnych uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 im. Janusza Korczaka w Zakopanem

Z dniem 8 kwietnia 2019 roku nauczyciele przystąpili do strajku ogłoszonego przez Związek Nauczycielstwa Polskiego.

Wszyscy uczniowie mają zapewnione bezpieczne i higieniczne warunki pobytu na terenie placówki.

Uczniowie mają zagwarantowane wyżywienie – działa stołówka szkolna w obydwu budynkach, tak jak podczas normalnego dnia pracy,  a opieka zapewniona jest dla wszystkich, którzy jej potrzebują.

Zapewniam, że szkoła organizuje w takiej sytuacji zajęcia opiekuńcze.

W kolejnych dniach od 15 do 17 kwietnia 2019 r. w budynku Nowotaska 42 organizujemy terminowo egzaminy dla klas VIII.

Uczniów klas VIII zapraszamy o godz. 8.30.

Dla pozostałych uczniów organizujemy w budynku Chramcówki 27 zajęcia świetlicowe w godz. 7.00-16.00.

Mam nadzieję na zakończenie trudnej sytuacji. Tymczasem proszę o zrozumienie i wzajemne wsparcie.