Bilety do teatru

Dyrektor szkoły zachęca pracowników i pozostałych uprawnionych do wspólnego wyjścia do teatru im. St. I. Witkiewicza w Zakopanem,ul. Chramcówki 15, na spektakl pt. ” Panopticum”, w reżyserii Andrzeja St. Dziuka 8. marca 2019 r. ( piątek ) o godz. 19:15 w ramach spotkań kulturalno – oświatowych.

Podpis uprawnionego będzie oznaczał zgodę na zakup biletu według Regulaminu Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych ( dofinansowanie od 100% do 80% w zależności od dochodu na członka rodziny i ewentualny podatek).

ZE WZGLĘDÓW ORGANIZACYJNYCH DOTYCZĄCYCH ZAMÓWIENIA PROSIMY O WPISY DO 22.02.2019 R. DO GODZ. 14:00 W SEKRETARIACIE SZKOŁY: UL. CHRAMCÓWKI 27 LUB UL. NOWOTARSKA 42.

WARUNKIEM UZYSKANIA ŚWIADCZENIA JEST ZGŁOSZENIE PISEMNE ORWARUNKIEM UZYSKANIA ŚWIADCZENIA JEST ZGŁOSZENIE PISEMNE ORAZ SPEŁNIENIE WARUNKÓW REGULAMINU ZFŚS.AZ SPEŁNIENIE WARUNKÓW REGULAMINU ZFŚS.