Kolejne pożegnanie - klasy ósme wyruszają w świat.

Dla uczniów, którzy w naszej szkole spędzili osiem lat to był ważny dzień. Dzisiaj skończyli bardzo ważny etap edukacyjny i po wakacjach rozpoczną naukę w szkołach średnich. Wierzymy, że się tam odnajdą, że zostali dobrze przygotowani do odpowiedzialnej i świadomej nauki. Szkoła średnia to ważny wybór! Nie przymus.

O godz 10.00 uczniowie klas 8a, 8b, 8c wraz z wychowawcami, nauczycielami i rodzicami spotkali się w hali sportowej aby odebrać świadectwa, nagrody, dyplomy, przekazać Sztandar szkoły klasom siódmym, pożegnać ich oraz nauczycieli. Ta kameralna uroczystość przebiegła w bardzo ciepłej, radosnej atmosferze. Pan dyrektor Mirosław Spera poprowadził całą urczystość. Zdjęcia zilustrują jej przebieg. Miłymi akcentami były muzyczne prezenty od klas 8 dla klas 7 oraz komentarze "z przymróżeniem oka" na temat nauczycieli i pracowników szkoły. Swoje talenty muzyczne zaprezentowali Szymon Ciężadli, Gaja Graca Dorociuk, Aleksandra Złotek, Gosia Karpiel i Kuba Karpiel.

Następnie przedstawiciele klas siódmych złożyli starszym kolegom życzenia  "powodzenia na nowej drodze zycia"

Oprócz uczniów Podziękowania oraz Listy gratulacyjne otrzymali rodzice, którzy wspaniale wychowują swoje dzieci, ze szkołą są związani wiele lat i zawsze służą pomocą dyrekcji oraz nauczycielom.

Ostatnim akcentem było pożegnanie pani Krystyny Guziak, wieloletniego nauczyciela muzyki, która postanowiła odejść na emeryturę. Pani Guziak jest związana ze szkołą wiele lat, założyła szkolny chór Leśne Ludki, w którym śpiewali zarówno  uczniowe naszej szkoły jak i wcześniej ich rodzice. To był bardzo wzruszający moment, który zaskoczył nawet samą panią Krystynę.

Ostatnim elementem spotkania w hali były wspóle zdjęcia "klasowe" z wychowawcami.

Życzymy Wam wspaniałych wakacji i pamiętajcie

Bądźcie sobą, szukajcie własnej drogi. POWODZENIA !

Autor: AP