Pomoc socjalna - wnioski i terminy

W związku z zaistniałą sytuacją dotyczącą wystąpienia pandemii koronawirusa SARS-CoV-2

Proszę o dostarczenie do dnia 15 maja 2020 r. dokumentów:

• OŚWIADCZENIA o sytuacji życiowej, rodzinnej i materialnej za rok 2019
  • Wniosku o udzielenie świadczenia – zapomogi finansowej
  • Wniosku o udzielenie dofinansowania różnych form wypoczynku

Wyżej wymienione dokumenty proszę przesłać na adres e-mail w formie skanu (podpisanego przez uprawnionego): referent2@sp5zakopane.szkolnastrona.pl lub dostarczyć osobiście do P. Haliny Surlas budynek przy ul. Chramcówki 27.

Informuję, że do obecnego regulaminu jest aneks dostępny na stronie szkoły w zakładce ZFŚS – proszę o zapoznanie.

W OŚWIADCZENIU (załącznik nr 7) wspólne gospodarstwo domowe tworzą uprawniony, współmałżonek oraz pozostające na utrzymaniu pracownika, emeryta lub rencisty dzieci własne, przysposobione oraz dzieci wychowane w rodzinie zastępczej, pozostające na utrzymaniu osoby uprawnionej do lat 18, lub do lat 25 pod warunkiem uczęszczania na studia w trybie stacjonarnym.

Zapomoga finansowa zostanie wypłacona w jak najszybszym czasie (maj/czerwiec), dofinansowanie do różnych form wypoczynku zostanie wypłacone w lipcu.

W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z P. Haliny Surlas tel. 18-20-68-637 wew. 11

Autor: a/p