Pracujemy po świętach

Rodzice i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5

im. Janusza Korczaka w Zakopanem!!!

Pracujemy po świętach!

Nadal trwa akcja strajkowa, ale duża część nauczycieli i wychowawców wróciła do pracy dlatego prowadzimy zajęcia szkolne.

W piątek 26 kwietnia 2019 r. w budynku Chramcówki 27:

- klasy I-III będą miały lekcje ze swoimi wychowawcami od godziny 8.00 do godz. 12.20;

- klasy IV – V będą miały lekcje 4-5 lekcji od godz. 8.00, w większości wg planu, w tym: matematykę, język polski, przyrodę, geografię, język angielski, zajęcia wychowawcze, religię, historię.

W piątek 26 kwietnia 2019 r. w budynku Nowotarska 42:

- klasy VI, VII, VIII i III gimnazjalne będą miały lekcje od godz. 8.00 w większości wg planu, w tym przyrodę, biologię, język polski, historię, zajęcia techniczne, plastykę, religię, język niemiecki, fizykę, matematykę, chemię, informatykę. Szczegółowy plan dla uczniów klas VI-VIII i III gimnazjalnych jest zamieszczony w dzienniku elektronicznym.

Stołówki szkolne będą działać w normalnych godzinach pracy i wydawać obiady od 11.30 do 13.30.

W budynku Chramcówki 27 będzie działać świetlica od godz. 7.00 do godz. 16.00.

Z doniesień medialnych mamy informacje, ze organizacje związkowe zawieszają akcję strajkową od soboty, dlatego mam nadzieję, że w kolejnym tygodniu będziemy mogli wrócić do stałego planu lekcji.

mgr Piotr Kopeć