Uroczyste zakończenie roku szkolnego

W patek 22 czerwca zakończyliśmy kolejny rok szkolny, wyjątkowy rok szkolny. Cała uroczystość rozpoczęłaś się mszą św. W Kościele na Chramcówkach, po której wszyscy uczniowie udali się do hali sportowej na apel. W tym dniu towarzyszyli nam ważni goście oraz rodzice. Odwiedziła nas Pani Naczelnik Wydziału Oświaty, przekazujące ciepłe słowa skierowane do wszystkich zebranych od Pana Burmistrza Miasta Zakopane. Na hali Dyrektor wraz z wychowawcami wręczył nagrody dla najlepszych uczniów za osiągnięcia w nauce i sporcie. Podziękowano również rodzicom klas kończących szkołę czyli klas III gimnazjum. Apelowi towarzyszył występ szkolnego chóru ,, Leśne ludki” pod przewodnictwem Pani Krystyny Guziak. W apelu brali rówież udział przedstawiciele rady Rodziców, którzy również nagrodzili uczniów za organizowane w szkole konkursy i prowadzone akcje.

Po uroczystości uczniowie udali się do klas wraz z wychowawcami, by wspólnie zakończyć rok szkolny.

j/w