Poznajemy twórczość Wojciecha Młynarskiego

30 maja 2018 r. w szkolnym kinie przy ul. Nowotarskiej 42 odbył się konkurs na interpretację tekstów Wojciecha Młynarskiego-interpretację słowną i muzyczną. Głównym organizatorem była Biblioteka Pedagogiczna w Zakopanem, której dyrektorem jest pani Elżbieta Kyc, ale nasza biblioteka z panią Anią Sokołowską dzielnie temu wydarzeniu towarzyszyła. Konkurs odbył się pod patronatem Starostwa Tatrzańskiego i skierowany był do uczniów klas gimnazjalnych, i szkół średnich. Naszą szkołę reprezentowały w śpiewie: Karolina Sutor i Dominika Budzyk - zdobywczczni 2. miejsca;a także w rectacji: Julka Kiełbik, Magda Muras i Dorota Szczerba, która zdobyła wyróżnienie. Oczywiście byli także nasi absolwenci:) Nad stroną techniczną czuwał pan dyrektor Mirosław Spera, a odwiedziła nas pani Ania Przekupień. Czekamy na kolejną edycję za rok.

Autor: Anna Sokołowska