Komunikat Dyrektora

Tydzień w Piątce!

W Szkole Podstawowej nr 5 im. Janusza Korczaka w Zakopanem początek czerwca to  cykl ważnych wydarzeń w życiu szkoły.

6 czerwca obchodzimy Dzień Patrona Janusza Korczaka z uroczystą akademią w sali gimnastycznej budynku ul. Chramcówki 27 o godz. 10.00. Uczniów prosimy o odświętny strój.

10 czerwca popołudniu w niedzielę zapraszamy uczniów, rodziców, opiekunów, babcie, dziadków i całe rodziny do udziału w Festynie Rodzinnym przy budynku – ul. Chramcówki 27.

11 czerwca w poniedziałek rozpoczynamy Rajd Rowerowy 100 km w 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę. W rajdzie od szkoły (budynek Nowotarska 42) wezmą udział uczniowie i nauczyciele, którzy przejadą trasę do Kalwarii Zebrzydowskiej, gdzie uczestnicy rajdu będą uczestniczyć w nabożeństwie w dniu 12 czerwca. Trzymamy kciuki.