Wizyta wychowanków z Ośrodka Rehabilitacyjno - Wychowawczego z Kamieńca.

Dnia 12 kwietnia odwiedzili naszą szkołę wychowankowie Ośrodka Rehabilitacyjno - Wychowawczego z Kamieńca. Dzieci wspólnie z kołem Mr Blupa, do którego należą uczniowie z klas 5b i 5c, pod opieką nauczycielki pani Joanny Mirgi i opiekunów ośrodka przystąpiły do wspólnego przyrządzania kanapek. Każdy przygotował to, co lubi. Zabawa była wspaniała. Między dziećmi nawiązały się nowe znajomości. Po śniadaniu przyszedł czas na deser. Uczniowie naszej szkoły wcześniej przygotowali babeczki oraz lukry i ozdoby. Nastąpiło słodkie szaleństwo przy tworzeniu różnych kompozycji i wzorów ozdabiających babeczki. Gdy wszyscy byli już najedzeni, nadszedł czas na lekcję. Wychowankowie wraz z opiekunami przeszli do sali lekcyjnej, gdzie mogli wykazać się wiedzą z zakresu matematyki. Dzieci bardzo chętnie zgłaszały się i rozwiązywały przykłady przy tablicy. Wspólnie spędzony czas przyniósł wiele radości i zachwytu.