Akademia z okazji 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

W piątek, 10 listopada w hali sportowej spotkaliśmy się wszyscy, by uczcić ważne dla Polaków święto - 99. rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Były wiersze, informacje o ważnych postaciach i wydarzeniach, pieśni patriotyczne, a wszystko po to, by świętować. Nad całością czuwała p. Anna Zapotoczna-Urbaniak i p. Agnieszka Udziela, które doskonale przygotowały swoje klasy do występu - klasy 3c gimnazjum i 6b szkoły podstawowej. Uroczystość uświetnił występ Leśnych Ludków pod przeewodnictwem p. Krystyny Guziak. Na koniec mogliśmy wysłuchać dwóch występów: Grzesia i Marysi, którzy zdobyli I miejsce w konkursie pieśni patriotycznej i Wiktorii, która w szkolnym konkursie zdobyła nagrodę publiczności. Czas zacząc przygotowywac się do setnej rocznicy, która już za rok. A.S.