Kartka świąteczna dla Seniora - wizyta kl.1b w Domu Pomocy Społecznej w Zakopanem.

24 marca kl.1b wraz z paniami R. Król, K. Łukaszczyk i Anną Zwijacz udała się do zakopiańskiego DPS-u. Dzieci przygotowały wielkanocne kartki świąteczne dla pensjonariuszy domu, wręczyły kwiaty oraz odczytały opowiadanie G. Kasdepke o małych kurczątkach. Uczniowie złożyli życzenia szczęśliwych świąt w języku polskim i angielskim. Seniorzy oraz dzieci byli wzruszeni tym spotkaniem. Taka wizyta uczy dzieci tolerancji, akceptacji, szacunku dla osób starszych - postaw tak ważnych nie tylko w czasie świąt. Uczniowie kl.1b wraz z nauczycielkami zostali zaproszeni na kolejne odwiedziny. Bardzo dziękujemy dyrekcji, pracownikom i pensjonariuszom Domu Pomocy Społecznej w Zakopanem za miłe i ciepłe przyjęcie.

Autor: Anna Zwijacz