Światowy Dzień Pluszowego Misia w klasach 1-3

24 listopada uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Tego dnia dzieci przybyły do ​​szkoły ze swoimi maskotkami. Na korytarzach szkolnych mogliśmy zobaczyć misie małe, średnie i duże w kolorze białym, brązowym, a także kolorowe. Każdy był piękny i wyjątkowy. Pluszowe misie towarzyszyły dzieciom w czasie lekcji, w zabawach ruchowych, zajęciach plastycznych, zajęciach świetlicowych, a nawet zajęciach gimnastycznych. Na korytarzu szkolnym pojawiła się "Misiowa fotobudka", w której można było zrobić zdjęcie. Ten dzień na pewno pozostanie w pamięci dzieci jako czas radości, wspólnej zabawy i nauki. Zabawy z misiami nie tylko dostarczają rozrywki, ale także promują kreatywność i integrację społeczną.

UśmiechKONKURS FOTOGRAFICZNY - PREZENTACJA ZDJĘĆ KONKURSOWYCH Uśmiech

Autor: I.G.W