Wybory do Samorządu

Dzisiaj ropzoczęła sie kampania wyborcza do Samorządu szkolnego. Na apelu szkolnym kandydatki na przewodniczącą Samorządu Szkolnego SP5 zaprezentowały się klasom 6 i 7 sp oraz 2 i 3 gimanzjum. Opowiedziały o sobie, swoich zainteresowaniach i w skrócie zaprezentowały swój program działania na rok 2017/2018. Wszystki trzy dziewczyny tj. Marysia Staszeczka, Julka Kiełbik i Julka Dziecic  chcą kontynuować dobre praktyki z poprzednich lat. Chcą inicjować: nocne maratony filmowe, dyskoteki szkolne, dni tematyczne, działać charytatywnie, kontynuować działalność szkolnego radiowęzła, być wpółorganizatorem wszystkich konkursów wewnętrznych i międzyszkolnych itp.

Od Waszych głosów zależy kto będzie w tym roku szkolnym stał na czele Samorzadu Szkolnego.

Na apelu pan dyrektor mgr Piotr Kopeć przypomniał uczniom o przygotowanej ofercie zajeć pozalekcyjnych i zaprosił do korzystania z nich.

Pan wicedyrektor mgr Mirosław Spera przypomniał uczniom klas 6 i 7, że są najstarszymi uczniami szkoły podstawowej i to zobowiązuje.

Zwrócił uwagę na zachowanie uczniów, dobre obyczaje i kulturę. Prosił o wzorowanie się na gimnazjalistach, którzy bardzo cenią sobie szkołę, w której się uczą.

Autor: Anna Przekupień tekst i fot.