Poczet sztandarowy - wizytówka szkoły

Kończący się właśnie październik był miesiącem wyjątkowo bogatym w uroczystości rocznicowe.

W środę, 18 października, delegacja uczniów z naszej szkoły brała udział w obchodach związanych z rocznicą 90-lecia otrzymania praw miejskich przez Zakopane. Tego dnia w roku 1933 Zakopane decyzją ministra Bronisława Pierackiego zostało podniesione do rangi miasta. Z kolei 26 października nasza delegacjia uczestniczyła w jubileuszu Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Heleny Marusarzówny w Zakopanem. Szkoła ta skończyła 90 lat. Poczet sztandarowy w składzie: Ola, Justyna i Wojciech wraz z dyrekcją uświetnili też obchody 30-lecia 21 Brygady Strzelców Podhalańskich. Jednostka ta związana jest tradycjami historycznymi z Zakopanem.