Piknik charytatywny dla Kamilki Gil

Nasza szkoła włączyła się w organizację pikniku charytatywnego, z którego zebrane środki będą przeznaczone na leczenie chorej na SMA Kamilki Gil z Nowego Targu.
Chyba każdy z nas słyszał o Kamilce, która potrzebuje aż 10 milionów złotych na terapię genową. W Polsce jest ona refundowana tylko do 6 miesiąca życia. Kamilka ma już 3 lata. Lek może przyjąć, jeżeli nie przekroczy 13 i pół kilograma wagi, a waży już 12 kilogramów. Dlatego tak ważne jest, by jak najszybciej zebrać środki na terapię. Stan dziewczynki jest coraz gorszy, nie chodzi, traci równowagę. Rodzinie brakuje jeszcze 3 milionów złotych.
Piknik odbędzie się 8 października na Górnej Równi Krupowej. W związku z tym zwracamy się z ogromną prośba do wszystkich ludzi dobrego serca. Prosimy o przygotowanie ciast i ciasteczek, które ładnie zapakowane należy dostarczyć bezpośrednio na stoisko naszej szkoły na Górną Rówień Krupową. Stoisko będzie przygotowywane od godziny 10.00. Na kiermasz można również przekazać  rękodzieło, ozdoby własnoręcznie wykonane itp. Wszelkie pytania prosimy kierować do Pani Moniki Bobak.
Pomóżmy spełnić marzenie rodziny. I pamiętajmy, że dobro zawsze wraca.

Autor: Monika Bobak