Komunikat dyrektora

Zebrania z Rodzicami

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2017/2018!!!

Zapraszamy rodziców i opiekunów prawnych uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 im. Janusza Korczaka w Zakopanem na spotkania z wychowawcami i dyrektorem.

W dniu 13 września (środa) w budynku ul. Chramcówki 27 będą zebrania dla rodziców uczniów klas I-V. Początek zebrania z dyrektorem w sali gimnastycznej o godz. 16.30.

W dniu 14 września (czwartek) w budynku ul. Nowotarska 42 będą zebrania dla rodziców uczniów klas VI-VII i klas gimnazjalnych. Początek zebrania z dyrektorem w hali sportowej o godz. 16.30.

Celem zebrań będzie omówienie spraw organizacyjnych z dyrektorem i wychowawcami oraz wybór oddziałowych rad rodziców.

Rodzice, którzy przyjeżdżają samochodem mogą skorzystać z parkingów przy obydwu budynkach.

Z powodu ważności spraw prosimy o niezawodne przybycie.