NOWE ZASADY OPŁACANIA OBIADÓW w roku szkolnym 2022/2023

UWAGA !!!!

Z dniem 1 września 2022 r. wprowadzamy dwie możliwości wpłaty za obiady.

1. W kasie szkoły – tylko za cały miesiąc.
  2. Opłata przelewem na konto szkoły – minimalna ilość – na dwa tygodnie.

Dane do przelewu:

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka
ul. Nowotarska 42, 34 – 500 Zakopane

Numer rachunku bankowego

14 1240 4748 1111 0010 2725 4683

W momencie opłacania obiadów przelewem należy podać: imię i nazwisko dziecka, klasę oraz ewentualnie datę dni, w których dziecko nie będzie korzystało ze stołówki szkolnej.

Na przykład:  Jan Kowalski klasa 8 A  7 – 11 września 2022 r.      lub

Jan Kowalski klasa 8A  7 – 11 września 2022 r. bez 10 września 2022 r.

W przypadku opłaty przelewem dziecko korzysta z obiadów w szkole w momencie pojawienia się pieniędzy na koncie szkoły.

Przelew musi być dokonany na tyle wcześnie, aby pieniądze pojawiły się na koncie szkoły                            w dniu poprzedzającym dzień wykupionego obiadu.

Ilość obiadów w miesiącu można sprawdzić wchodząc na Aplikację LOCA

Cena za jeden obiad dla ucznia klasy I - VIII wynosi 7,00 złotych.

Obiady należy opłacać z góry –

w ostatnie trzy dni robocze poprzedzające miesiąc w który uczeń będzie korzystał

z obiadów w szkole.

Nie ma możliwości wpisania dziecka na listę bez wcześniejszego zapłacenia obiadów.

W razie nieobecności dziecka w szkole rodzic lub opiekun prawny ma prawo odpisu obiadów - zgłoszenie musi być najpóźniej do godz. 08:00 w danym dniu,

w przeciwnym razie może przyjść do szkoły i zabrać zapłacony obiad do domu.

Autor: Halina Surlas