Magiczne Mikołajki

7 grudnia na Placu Niepodległości odbyły się „ Magiczne Mikołajki z Jedynką”.

Na mieszkańców i turystów czekało wiele atrakcji: świąteczny kiermasz, koncert gwiazd The Voice of Poland, Koncert Disneyowski, magiczne eksperymenty, pokaz rzeźbienia w lodzie, spotkanie z Mikołajem. Na stoiskach uczniowie zakopiańskich szkół, rodzice i nauczyciele przygotowali kiermasz z własnoręcznie wykonanymi ozdobami. Na naszym stanowisku można było kupić przepiękne bombki, choinki, stroiki, kartki świąteczne, chleb domowego wypieku, pierniczki. Wszystkie ozdoby były dziełem uczniów, którzy bardzo zaangażowali się w wykonanie ozdób na szkolny konkurs plastyczny, za co bardzo im dziękujemy! Na plenerowej scenie uczniowie śpiewali świąteczne piosenki. Wspaniale zaprezentował się chór ,, Leśne Ludki” pod kierownictwem pani Krystyny Guziak. Po występach dzieci ubierały stojącą na placu choinkę. Dzień zakończył się koncertem finalistów programu The Voice of Poland oraz uroczystym rozświetleniem drzewka. Dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom, nauczycielom, którzy pomagali w tym dniu: dowozili rzeczy na kiermasz, piekli ciasta, chleby, pierniczki, sprzedawali ozdoby, występowali.. To dzięki Wam udało się wszystko tak sprawnie zorganizować!